FOTOGALERIE 2017 - foto I. Mičkal

HLAVNÍ PROGRAM:

ÚTĚK - HOP - HOP ZUŠ Ostrov

...DLOUHÁ CESTA - Rádobydivadlo Klapý

VALÉRIE A TÝDEN DIVŮ - Latrina Magika při V.A.D. Kladno

TO SI VIDĚL - Inverze Most

V PRDELI - Rámus Plzeň

NĚCO SE MI SNAŽÍ DOSTAT DO HLAVY - CUKR Rakovník

CESTA - TS Flash Jaroměř

MEZI ŽIDLEMI - Studio Po špičkách Roztoky

KDYŽ TO NA NÁS PADNE - TS PULS SVČ Opava

MILIÓNY V JEDNOHO ČLOVĚKA - TPS Magdaléna Rychnov u Jablonce nad Nisou

SVINĚ (2017, ostrov) - Teátr Vaštar Ostružno

SVĚT NÁS MÁ! - DěS - MAlá a VElká, Městské divadlo Český Krumlov

ARCHIV JAZYKŮ - Divadlo poPUD Brno

JAK DALEKO JE DALEKO - Záludňáci ZUŠ Litoměřice

CO VYPRÁVĚL SEPP JÖRGEN - DS Vojan Libice nad Cidlinou

JEŠTĚ JEDEN PŘÍBĚH - Gympl Brandejs, Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. - Stará Boleslav

VONO TO PUDE aneb KRÁL UBU - Divadelní spolek Symposion Třebechovice pod Orebem

ŠLÉPJEJ - Mikrle, Kolegium hraběte Šporka Jaroměř

 

VOLNÝ PROGRAM:

ROK NA VSI - DS Vrchlický Jaroměř

PROKLETÍ RODU BASKERVILLŮ aneb POZOR ZLÝ PES! - DS Ty-já-tr/NAČERNO

KUKAČKA (work-in-progres) - Jan Mocek a kolektiv

ANNA - Divadlo Dagmar Karlovy Vary

JÁ JSEM LUCIEN - Reverzní dveře Brno

UNIVERZÁLNÍ SCI-FI - BURANTEATR Brno

MUSÍ TO BÉT? - JAKKdo ZUŠ F. A. Šporka Jaroměř

DĚTI LVÍ SRDCE - Taneční studio Light Praha

LIDOVKY "LIGHT" - Taneční studio Light Praha

OLGA (Horrory z Hrádečku) - Divadlo Letí

ANDREW COFFEY - vyprávěj příběh - Divadlo Vydýcháno ZUŠ Liberec

COMMEDIA ÁLA CARTE - Divadelní klub Jirásek Česká Lípa

MARYŠA - Slovanský tyátr, Slovanské gymnázium Olomouc

OSLÍ KŮŽE aneb NEBOJÍŠ SE PRINCZENIČKO? - 1. neratovická divadelní společnost

NOVÉ TV - Kočovné divadlo Ad Hoc

HAVLOVY KRAŤASY: VERNISÁŽ - GT Hlinsko

 

ZAHRANIČNÍ SOUBORY:

POJEDNÁVANIE VO VECI GENESIS - Súbor Uložiť ako Bratislava

REVIZOR - Divadelní studio Tišina Ťumeň, Rusko

 

DOPROVODNÝ PROGRAM:

LÁSKA KE TŘEM POMERANČŮM - Geisslers Hofcomoedianten

VYSTOUPENÍ KEJKLÍŘE VOJTY

O KOUZELNÉ KULIČCE - Kejklířské divadlo Doudleby

SHERLOCK HOLMES - ZROZENÍ ZLA - SUD Suchdol nad Lužnicí

KLAUN - Divadlo BANDA

DON QUIJOTE Z DOUDLEB - Kejklířské divadlo Doudleby

SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ - WE ARE C Praha

ČEKÁNÍ NA MICKEY ROURKA - NEKROteatro

S VYLOUČENÍM VEŘEJNOSTI - DS JeLiTa Nymburk

KRÁL KAREL - Divadlo Toymachine

MigliaOnSHOW - Marco Migliavacca (IT)

 

RŮZNÉ:

Informační schůzka seminaristů 87. JH

Vztyčení festivalové vlajky 87. JH

Vítání hostů MěÚ Hronov 87.JH

Slavnostní zahájení festivalu 87. JH

Cena Pavla Dostála 87. JH

Setkání s Irenou Konývkovou 87. JH

Beseda Prof. Pavel Drábek 87. JH

Výstava SČDO

Festivalové informační středisko 87. JH

Organizační štáb

Slavnostní zakončení 87. JH

Kalendář akcí

srpen čvc zář
3031123456
ASI JSME ŠPATNĚ ODBOČILI...
14:15
  pondělí, 6. srpen
Pohádky z kufru
15:00
  pondělí, 6. srpen
Evžen Oněgin
15:05
  pondělí, 6. srpen
ASI JSME ŠPATNĚ ODBOČILI...
15:15
  pondělí, 6. srpen
ASI JSME ŠPATNĚ ODBOČILI...
16:30
  pondělí, 6. srpen
Kouzelnická show pro děti
17:00
  pondělí, 6. srpen
ŠŤASTNÝ PRINC
17:30
  pondělí, 6. srpen
UŽ BRZY DOZPÍVÁM
17:45
  pondělí, 6. srpen
UŽ BRZY DOZPÍVÁM
19:15
  pondělí, 6. srpen
ŠŤASTNÝ PRINC
19:30
  pondělí, 6. srpen
PROSTORY I. - SOKOLOV
19:45
  pondělí, 6. srpen
Evžen Oněgin
20:30
  pondělí, 6. srpen
The Craic
20:30
  pondělí, 6. srpen
UŽ BRZY DOZPÍVÁM
21:00
  pondělí, 6. srpen
Dámský krejčí
21:45
  pondělí, 6. srpen
Sedm synů
23:00
  pondělí, 6. srpen
PROSTORY I. - SOKOLOV
23:00
  pondělí, 6. srpen
78910
EZOPOVO ZVÍŘECTVO
10:00
  pátek, 10. srpen
GRÖNHOLMOVA METODA
14:00
  pátek, 10. srpen
SVETLO JE AKO VODA
14:15
  pátek, 10. srpen
Kejklíři Ovce
15:00
  pátek, 10. srpen
EZOPOVO ZVÍŘECTVO
15:30
  pátek, 10. srpen
Pavouk a tanečnice
16:00
  pátek, 10. srpen
SVETLO JE AKO VODA
16:15
  pátek, 10. srpen
HONBA ZA METEOREM
16:45
  pátek, 10. srpen
Bez šance
17:00
  pátek, 10. srpen
EZOPOVO ZVÍŘECTVO
17:45
  pátek, 10. srpen
LoutnaCZ
18:15
  pátek, 10. srpen
Dragon
18:30
  pátek, 10. srpen
HONBA ZA METEOREM
19:30
  pátek, 10. srpen
Band-a-SKA
20:00
  pátek, 10. srpen
OK plus F
20:30
  pátek, 10. srpen
GRÖNHOLMOVA METODA
20:45
  pátek, 10. srpen
LoutnaCZ
21:10
  pátek, 10. srpen
B_side
21:30
  pátek, 10. srpen
Asfalto
23:00
  pátek, 10. srpen
GRÖNHOLMOVA METODA
23:00
  pátek, 10. srpen
11121314151617181920212223242526272829303112

Najeďte myší nad kalendář a zobrazí se vám akce. Kliknutím na událost zobrazíte podrobnosti.

Pro lepší přizpůsobení obsahu pro Vás, bezpečnosti, měření statistik návštěvnosti a lepší zpětné vazbě tento web používá cookies. Klikáním a navigováním po stránce souhlasíte s tím, že sbíráme o Vás anonymní informace přes cookies. Více informací o používání cookies na naší stránce najdete zde.